Witamy Ciebe W Tlenova

Z tlenoterapią hiperbaryczną, potocznie nazywaną „leczeniem tlenem” pragniemy dotrzeć do pacjentów którzy nie tylko chcą się leczyć, ale przede wszystkim wyleczyć. Coraz więcej zgłasza się do nas osób zainteresowanych funkcjonowaniem własnego organizmu i możliwością aktywnego wspomożenia go.

Żyjemy w czasach w których wszyscy płyniemy z prądem „spożywczo-farmaceutycznym” licząc na to że w razie gdy pojawią się problemy ze zdrowiem lekarz do spółki z białą pigułką „postawi nas na nogi” w ciągu trzech dni, lub sami rozpoczynamy testowanie procedur sprawdzających polecanych nam komercyjnie zestawów cud farmaceutyków.

Tlenoterapia hiperbaryczna pobudzając do pracy nasz układ immunologiczny rozpoczyna proces usuwania czynników, które doprowadziły do rozwoju zaburzeń, oraz uzupełnia te których brak nie pozwala organizmowi na samoobronę.

Tlenova oferuje Państwu leczenie bardzo konkretnych sił witalnych organizmu i doprowadzenie go do stanu równowagi, w której doskonale radzi sobie sam. Oddychanie czystym tlenem pod ciśnieniem przez maseczkę w twardej komorze hiperbarycznej, pozwala na efektywne użycie genialnej broni każdego człowieka – układu immunologicznego.

– Jerzy Zięba, Ukryte Terapie – czego ci lekarz nie powie, 2014